Kategori: Genel   794 views kez Okunmuş   Yorum Yok
04
Ara

Son yıllarda ülkemizde yoğun bir artışa geçen animasyon sektörü, gerek çizgi dizi gerekse sinema alanında ciddi gelişmelerin yaşanmasını sağlamaktadır. Ayas çizgi filmi, Pepee dizisinin yakaladığı yoğun ilgiden sonra aynı takım tarafından yaratılan ilk Türk animasyon filmi olma özelliğini taşımakta. Geleneksel sokak oyunları kültürünü seyircisi ile buluşturan Ayas, aynı zamanda akrabalık ve arkadaşlık ilişkileri gibi konulara da parmak basıyor.Ayas izle Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu’nun yaratıcılığı ile çocukların gözünden bambaşka bir dünyanın izleyiciler ile buluşmasına imkân veren yapım, kurucu Ayşe Şule Bilgiç’in gelecekte oldukça kaliteli film ve diziler ile takipçilerini tatmin edebileceğini gösterir nitelikte bulunuyor. Yapımın yönetmenliğini Emre Konyalı ve Tuğrul Tiryaki üstleniyor.

Güçleri elinden alındıktan sonra görevini başarı ile yerine getirip insanların dünyasına barış ve düzen getiren Thor, bu sefer de Dark Elves ile tehlikeli bir savaşın içine giriyor. Kadim Malekith tarafından yönetilen bu düşmanlar ile karşılaşırken aynı zamanda evreni koruyan kahramanımız, Thor 2 izle boyunca heyecanın bir an bile kaybolmamasını sağlayacak.

Açlık oyunları 2 filminin bölüm adı da ateşi yakalamak olarak geçiyor. 22 Kasım 2013’te vizyona giren film hala gösterimde insanları büyülemeye devam ediyor. Aynı başrol oyunlarıyla Francis Lawrence yönetmenliğinde çekilen ikinci filmde Everdeen’ın hayatta kalma mücadelesi ve çabaları bu filmde de kendini gösteriyor ve son hızıyla devam ediyor. Zafer Tutu yaparken ayaklanmaların ilk örneklerine şahit olunuyor.Açlık oyunları 2 izle Bu başkaldırılara çareler arayan Başkan Snow çıkıyor karşımıza.25. yılda düzenlenen çeyrek asır oyunlarına katılacak olan Everdeen galibiyetinin keyfini süremeden yeniden bir mücadele içerisine giriyor ve hayatta kalan için savaşıyor. Film ikinci bölümüyle de dünyada yankı uyandırmaya ve hayranlar yaratmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Yüzüklerin Efendisi full hd izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • ayaz çizgi film izle
  • ayaz çizgi film full izle
  • ayaz ?izgi film izle
  • ayaz çizgi film
  • ayaz izle full çizgi film
  • rgg ayas full izle
  • ayaz ?izgi film
  • rgg ayas çizgi film izle
  • ayaz çizgi film izle full
  • ayaz çizgi filmini izle

Bu Yazıyı Paylaş
Eğer bu yazıyı beğendiyseniz
yandaki bölümden yazıyı
arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
Yazar :

Yorum Yaz
İsminiz ( Gerekli )
E-Posta ( Gerekli )
Mesajınız


 0 Yorum  20 views kez okunmuş
 0 Yorum  26 views kez okunmuş
 0 Yorum  34 views kez okunmuş
 0 Yorum  23 views kez okunmuş
 0 Yorum  22 views kez okunmuş
 0 Yorum  806 views kez okunmuş
 0 Yorum  794 views kez okunmuş
 0 Yorum  601 views kez okunmuş
 0 Yorum  574 views kez okunmuş
Kategoriler
 Seo
Arşivler
Copyright 2014 - Bu siteden hiç bir yazı yada materyal izinsiz koplayanamaz ve kullanılamaz.